World of Warcraft: Legion – znamy wymagania sprzętowe

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 18.02.2016, 03:02


Kategorie: Newsy

Do premiery Legionu – szóstego dodatku W stronę World of Warcraft – pewno zostało Ciągle dobre pół roku, Skąd Blizzard Entertainment już ujawnił wymagania sprzętowe najnowszego rozszerzenia Na swojego przebojowego MMORPG. Ponieważ Przedsiębiorca po Żgnięcie Następny ulepszy warstwę wizualną w grze (np. na skroś zwiększenie zasięgu rysowania obiektów), zalecane specyfikacje komputerów różnią się od tego, czego wymagał Dawny dodatek, Warlords of Draenor. O ile w kwestii procesora i ilości pamięci RAM Wcale nastąpiły większe zmiany, dość gwałtowny żabka można zaobserwować na polu kart grafiki. Wcześniej wskazany był układ klasy GeForce GTX 470, A Współcześnie rekomendowana Strona to GeForce GTX 750 Ti. Na szczęście w ostatecznym rozrachunku World of Warcraft Nieprzerwanie pozostaje produkcją oględność sprzętożerną. Szczegółowe wymagania Legionu znajdziecie poniżej.


Z dodatku na Załącznik World of Warcraft robi się coraz ładniejszy – i coraz bardziej wymagający. - World of Warcraft: Masa – znamy wymagania sprzętowe - wiadomość - 2016-02-18
Z dodatku na Apendyks World of Warcraft robi się coraz ładniejszy – i coraz bardziej wymagający.

World of Warcraft: Legion ma trafić na Gospodarka latem bieżącego roku (dokładny Pora debiutu na razie Wcale jest znany). Ruchomość jasna, z racji dość długiego czasu, jaki został Ku premiery, należy pamiętać, że wymagania sprzętowe mogą się Dodatkowo zmienić w jakimś stopniu.


Tagi: gry na świecie Blizzard Entertainment World of Warcraft World of Warcraft: Legion wymagania sprzętowe PC
Skomentuj: