Wieści ze świata (Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2, XCOM 2, Minecraft) 18/2/2016

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 18.02.2016, 12:02


Kategorie: Newsy

PvZ: Garden Warfare 2 – trial w EA Access i Origin Access

Firma Electronic Arts udostępniła wersję próbną strzelanki Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 subskrybentom usług Origin Access (PC) i EA Access (Xbox One). Trial pozwala cieszyć się pełną zawartością najnowszego dzieła PopCap Games Poprzez 10 godzin, a postępy poczynione w tym czasie zostaną przeniesione W kierunku pełnej wersji gry, jeśli ktoś zdecyduje się Następnie takową zakupić (abonenci mają 10% zniżki w sklepach Origin i Xbox Store). Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 zadebiutuje całkowicie 23 lutego, a W kierunku Polski dotrze dwa dni później.


Wieści ze świata (Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2, XCOM 2, Minecraft) 18/2/2016 - komentarz #1

XCOM 2 – Niedościgły patch poprawia wydajność i stabilność gry

Studio Firaxis Games przygotowało Pierwszoplanowy patch (hotfix) Na strategii XCOM 2. Łatka, choć ma Chętniej niewielkie rozmiary, eliminuje Parę najbardziej palących problemów gry. Koncentruje się więc na poprawieniu stabilności i wydajności programu (ma zapobiegać „crashom” i spadkom płynności), a także niesie wspomożenie osobom, które mają trudności z odczytywaniem plików zapisu. Pełną listę zmian znajdziecie tutaj.

Minecraft – nadchodzi Nowelizacja 1.9

Po przeszło roku od udostępnienia wersji 1.8, studio Mojang szykuje się Na wypuszczenia kolejnej dużej aktualizacji W kierunku Minecrafta, oznaczonej numerem 1.9. Nie ma mowy znamy W dalszym ciągu pełnej listy planowanych zmian – pojawi się ona w przyszłym tygodniu, Jednak Inwestor zdradził tylko, że wyeliminuje niemało błędów, a także zwiększy trwałość tarcz i przywróci niektórym kryształom w wymiarze The End chroniące je klatki. Aktualizacja pojawi się 25 lutego, na początek Ledwie (co) na komputerach z systemami OS X i Windows (wyłączając Windows 10).


Wieści ze świata (Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2, XCOM 2, Minecraft) 18/2/2016 - udokumentowanie #2

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:


Tagi: gry na świecie EA Access / Origin Access patche i aktualizacje wersje demo / trial Wieści ze świata
Skomentuj: