Gra RPG Juggernaut Wars rozpoczęła podbój Androida

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 18.02.2016, 12:02


Kategorie: Aktualności


Użytkownicy systemy iOS już od kilku tygodni cieszą się projektem Juggernaut Wars, W takim razie grą RPG doprawioną elementami MOBA. W tym momencie W stronę zabawy Ad extremum mogą dołączyć także posiadacze urządzeń z Androidem, gdyż Przerób właśnie trafiła W stronę dystrybucji w usłudze Google Play.

Podobnie Kiedy w przypadku wersji na iOS, Wersja na Androida korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami. Obie edycje dzielą Rozłożenie kont i serwery, pozwalając na wspólną zabawę posiadaczom różnych platform.

Gra stanowi kontynuację wydanego cztery lata temu Juggernaut: Revenge of Sovering, Minus znajomość fabuły tamtej produkcji Pod żadnym pozorem jest potrzebna Na cieszenia się najnowszą odsłoną cyklu. Od początku przenosimy się W stronę pogrążonego w wojnie domowej Świat fantasy znanego jako Haradan. O kontrolę nad światem walczą dwie frakcje – Koalicja a również Kohorta. My obejmujemy dowództwo nad drużyną bohaterów, których celem jest doprowadzenie W stronę zakończenia tego konfliktu.

Podczas zabawy zajmujemy się głównie eksplorowaniem lokacji jak również walką z wrogami. Dowodzeni Za przyczyną nas bohaterowie dzielą się na cztery klasy. W sumie W kierunku zgromadzenia jest Więcej niż trzydziestu wojowników, a każdy posiada unikalne umiejętności. Nie ma mowy zapomniano także o systemie rozwoju, pozwalającym na ulepszanie statystyk postaci i wyposażaniu ich w coraz lepszy ekwipunek.

Poza samotną rozgrywką, Juggernaut Wars oferuje także możliwość zabawy w trybie multiplayer. Gracze mogą zakładać Ewentualnie dołączać W kierunku istniejących już klanów, stawać z przyjaciółmi W kierunku walki z potworami Albo testować swoje umiejętności anty innym użytkownikom na arenach PvP.


Tagi: gramynawynos.pl gry Juggernaut Wars My.com / Mail.Ru AND iOS
Skomentuj: