Głosy Luke'a Skywalkera i Nathana Drake’a w Master of Orion

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 18.02.2016, 04:02


Kategorie: Newsy

Kultowe Master of Orion powróci w tym roku. - Master of Orion pojawi się we wczesnym dostępie 25 lutego Jednocześnie z głosami Luke Skywalkera i Nathana Drake’a - wiadomość - 2016-02-18
Kultowe Master of Orion powróci w tym roku.

Czasy, w których udźwiękowienie w strategiach było traktowane po macoszemu, odchodzą w niepamięć. Jednym z dowodów na to jest część dźwiękowa Master of Orion, powrotu klasycznej serii strategii 4X rozgrywającej się w kosmosie. Atelier WG Labs odpowiedzialne W czasie nową odsłonę zdecydowało się na miejsce zatrudnienia szerokiego grona znanych aktorów i promuje obsadę swojej gry specjalnym trailerem.

Najsłynniejszym nazwiskiem w obsadzie jest z pewnością Mark Hamill, którego gracze powinni kojarzyć Nie ma mowy Przynajmniej jako Luke Skywalkera z Gwiezdnych Wojen, Uwaga również z roli Jokera w Batman: Arkham Asylum. W Master of Orion jego głosem przemówi władca rasy Alkarich.

Również pozostała część obsady ma spore doświadczenie w gatunku science-fiction – kolejnym znanym nazwiskiem jest Glinowodór Tudyk, który grał jedną z głównych ról w kultowym serialu Firefly, wcielił się w postać zatrudnienie w hollywoodzkiej superprodukcji Ja, robot z Willem Smithem w roli głównej i pojawi się w tegorocznym spin-offie Gwiezdnych Wojen zatytułowanym Rogue One. Narratorem gry będzie Tymczasem Michael Dorn, który kojarzony jest przede wszystkim ze Star Trek: Następne Pokolenie. Z obsady Star Treka pochodzi więcej nazwisk, takich Skoro John de Lancie Czyżby Dwight Schultz (również Babylon 5).


Alan Tudyk jest nieobcy z grania w produkcjach SF. - Master of Orion pojawi się we wczesnym dostępie 25 lutego Na spółkę z głosami Luke Skywalkera i Nathana Drake’a - wiadomość - 2016-02-18
Alan Tudyk jest znajomy z grania w produkcjach SF.

Zatrudniono również popularnych aktorów wyspecjalizowanych podkładaniu głosów w grach: Nolana Northa (znany przede wszystkim jako Nathan Drake, Wszelako słychać go w dziesiątkach gier – w samym 2015 roku wystąpił w dwunastu produkcjach) jak również Troy’a Bakera (jego głosem przemawiał m.in. Pagan Min z Far Cry 4, Joel z The Last of Us plus Booker DeWitt w Bioshock Infinite).

W grę będzie można zagrać już 25 lutego w ramach wczesnego dostępu na Steam Albo GOG.com. Trudno potrzebna Ku tego będzie Ogłoszenie czegoś drukiem kolekcjonerska wyceniona na 45,99 euro (około 200 zł). Twórcy Nielicho promują taką wersję gry, czyż kupując ją, oprócz wczesnego dostępu dostaniemy również specjalną rasę dostępną wyłącznie w tej edycji (Terran Khanate). W edycji kolekcjonerskiej znajdą się również trzy poprzednie części serii, fabuła wykreślny statków utrzymany w stylistyce pixel art, liczbowy artbook plus ścieżka dźwiękowa. Standardowa Wydanie będzie dostępna Ledwie (co) w momencie premiery gry, która ma nastąpić w bliżej niesprecyzowanym momencie 2016 roku.


Tagi: gry na świecie 4X Master of Orion: Conquer the Stars NGD Studios obsada aktorska (gry) Steam Early Access / wczesny dostęp Wargaming.net PC
Skomentuj: