Głosy Luke'a Skywalkera i Nathana Drake’a w Master of Orion

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 18.02.2016, 04:02


Kategorie: Newsy

Kultowe Master of Orion powróci w tym roku. - Master of Orion pojawi się we wczesnym dostępie 25 lutego Zarazem z głosami Luke Skywalkera i Nathana Drake’a - wiadomość - 2016-02-18
Kultowe Master of Orion powróci w tym roku.

Czasy, w których udźwiękowienie w strategiach było traktowane po macoszemu, odchodzą w niepamięć. Jednym z dowodów na to jest część dźwiękowa Master of Orion, powrotu klasycznej serii strategii 4X rozgrywającej się w kosmosie. Laboratorium WG Labs odpowiedzialne Podczas nową odsłonę zdecydowało się na zajęcie szerokiego grona znanych aktorów i promuje obsadę swojej gry specjalnym trailerem.

Najsłynniejszym nazwiskiem w obsadzie jest z pewnością Mark Hamill, którego gracze powinni kojarzyć Takiego Raptem jako Luke Skywalkera z Gwiezdnych Wojen, Ale skąd również z roli Jokera w Batman: Arkham Asylum. W Master of Orion jego głosem przemówi władca rasy Alkarich.

Również pozostała część obsady ma spore doświadczenie w gatunku science-fiction – kolejnym znanym nazwiskiem jest Glinowodór Tudyk, który grał jedną z głównych ról w kultowym serialu Firefly, wcielił się w postać harówa w hollywoodzkiej superprodukcji Ja, robot z Willem Smithem w roli głównej i pojawi się w tegorocznym spin-offie Gwiezdnych Wojen zatytułowanym Rogue One. Narratorem gry będzie Aczkolwiek Michael Dorn, który kojarzony jest przede wszystkim ze Star Trek: Następne Pokolenie. Z obsady Star Treka pochodzi więcej nazwisk, takich A także John de Lancie Azali Dwight Schultz (również Babylon 5).


Alan Tudyk jest okrzyczany z grania w produkcjach SF. - Master of Orion pojawi się we wczesnym dostępie 25 lutego Pospołu z głosami Luke Skywalkera i Nathana Drake’a - wiadomość - 2016-02-18
Alan Tudyk jest przysłowiowy z grania w produkcjach SF.

Zatrudniono również popularnych aktorów wyspecjalizowanych podkładaniu głosów w grach: Nolana Northa (znany przede wszystkim jako Nathan Drake, Niedociągnięcie słychać go w dziesiątkach gier – w samym 2015 roku wystąpił w dwunastu produkcjach) tudzież Troy’a Bakera (jego głosem przemawiał m.in. Pagan Min z Far Cry 4, Joel z The Last of Us plus Booker DeWitt w Bioshock Infinite).

W grę będzie można zagrać już 25 lutego w ramach wczesnego dostępu na Steam Albo GOG.com. Żal potrzebna W stronę tego będzie Wersja kolekcjonerska wyceniona na 45,99 euro (około 200 zł). Twórcy Strasznie promują taką wersję gry, ponieważ kupując ją, oprócz wczesnego dostępu dostaniemy również specjalną rasę dostępną wyłącznie w tej edycji (Terran Khanate). W edycji kolekcjonerskiej znajdą się również trzy poprzednie części serii, uzasadnienie rysunkowy statków utrzymany w stylistyce pixel art, numeryczny artbook i ścieżka dźwiękowa. Standardowa Publikacja będzie dostępna Tylko w momencie premiery gry, która ma nastąpić w bliżej niesprecyzowanym momencie 2016 roku.


Tagi: gry na świecie 4X Master of Orion: Conquer the Stars NGD Studios obsada aktorska (gry) Steam Early Access / wczesny dostęp Wargaming.net PC
Skomentuj: